Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

„Ziutek rozbił bank” - nie tylko usług bankowych oraz kredytów konsumenckich dotyczyły pytania które znalazły się w teście kolejnej edycji powiatowego konkursu wiedzy konsumenckiej. Uczniowie CKZiU przy Norwida 10- Waldemar Borucki, Daniel Konnek z 3 klasy Technikum oraz Kinga Zdrenka, Maja Lewandowska i Paweł Januszewski z klasy 2W1reprezentowali naszą szkołę na tym od lat obleganym konkursie.  21 uczestników wyłonionych w etapach szkolnych zmierzyło się w teście składającym się z 50 pytań. Przysłowiowy "bank" rozbił nasz uczeń Waldemar Borucki, który zajął pierwsze miejsce i  będzie reprezentował Złotów w zmaganiach wojewódzkich. Cały "Ziutek -CKZiU" zdobył 4 z 6 premiowanych i nagradzanych miejsc. Opiekunem naszych uczestników była p. Maryla Seredyn.

Powiatowy konkurs konsumencki 2015 MiniFoto 2