Maraton matematyczny 2015

MARATON MATEMATYCZNY 2015

28 stycznia 2015 roku na linii startu stanęli uczniowie klas maturalnych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie. O godz. 18.00 rozpoczął się MARATON MATEMATYCZNY. To już druga edycja spotkania. Pani dyrektor Dorota Mileszko powitała uczestników maratonu życząc wytrwałości i sukcesów.

A przed zawodnikami setki minut i dziesiątki zadań. Zmagali się oni bowiem z arytmetyką, planimetrią, geometrią analityczną. Najlepsi otrzymali cenne nagrody. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy. Dla wytrwałych czekały słodkie rogaliki i gorąca herbata.

Za przygotowanie maratonu dziękuję p. Iwonie Trzemeckiej, p. Monice Lubińskiej, p. Tomaszowi Trzemeckiemu.

Joanna IzdebskaMaraton matematyczny MiniFoto