Konkurs stolarski 2015

KONKURS STOLARSKI W SZCZECINIE 2015

 

             W dniach 06-07.03.2015 r. odbył się XV Międzynarodowy Konkurs Stolarski w Zespole Szkół Salezjańskich w Szczecinie. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego reprezentowali stolarze z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 przy ul. Norwida 10, a mianowicie Damian Radzymiński i Jan Kujawa z klasy 3w2 wraz z opiekunami- panią Dorotą Mileszko i panem Stefanem Kulwickim.

Konkurs polegał na wykonaniu szafki wg przygotowanej przez organizatorów dokumentacji. Do prac uczestnicy wykorzystywali własne narzędzia do obróbki ręcznej.

Konkurs sprawdzał umiejętności praktyczne zdobyte podczas praktycznej nauki zawodu, zgodnie z programem nauczania dla zawodu stolarz. Instruktorami praktycznej nauki zawodu uczniów biorących udział w konkursie są pan Franciszek i Tomasz Banach oraz pan Sławomir Radzymiński.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział ponad 43 uczestników z Polski oraz ze Słowacji. Nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Stolarze mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności ponieważ wszystkie szkoły reprezentowali najlepsi uczniowie w tym zawodzie.

 

konkurs stolarski 2015 MiniFoto

Menu

Szkoła

Kierunki

Aktualności

Osiągnięcia

Galeria

Dla Uczniów

Dla Rodziców

Archiwum

Kontakt

Kontakt

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
ul. Norwida 10, Złotów 77-400
Tel.: 67 263 30 41
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

LOGOWANIE DO POCZTY e-mail