Wyjazd do Gifhorn

Złotów w Gifhorn

W dniach 17-22 października młodzież ze szkół powiatu złotowskiego przebywała na międzynarodowym spotkaniu miast partnerskich w Gifhorn. W spotkaniu tym w sumie wzięło udział 50 uczniów z Niemiec, Dumfries w Szkocji, Hallsberg w Szwecji oraz z Polski, czyli ze Złotowa.

15 uczniów ( I LO, ZSE oraz CKZiU ) wraz z opiekunką, nauczycielką Joanną Olszewską, brało udział w warsztatach z gotowania, malowania, fotografowania oraz muzykowania. Hitem tych warsztatów były samodzielnie skonstruowane przez uczniów owce z pianki budowlanej, które później wystąpiły w roli modelek na wybiegu.

Polskim uczniom szczególnie do gustu przypadły zajęcia z fotografem, warsztaty z tworzenia owiec oraz zajęcia muzyczne z szefem tamtejszej Kiwi-Musikschule. Wieczór pożegnalny w centrum młodzieżowym Die Grille uświetnił występ naszego zespołu. Publiczność była zachwycona!

Oficjalnie wszystkie delegacje spotkały się w poniedziałek   w ratuszu, gdzie powitał nas starosta dr. Andreas Ebel oraz burmistrz Matthias Nerlich.

W programie znalazły się również wycieczka do Zoo w Hanowerze oraz zwiedzanie centrum techniki Phaeno w Wolfsburgu.giforn

Menu

Szkoła

Kierunki

Aktualności

Osiągnięcia

Galeria

Dla Uczniów

Dla Rodziców

Archiwum

Kontakt

Kontakt

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
ul. Norwida 10, Złotów 77-400
Tel.: 67 263 30 41
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

LOGOWANIE DO POCZTY e-mail