Apel z okazji Święta Niepodleglości 2015

Apel z okaji Święta Niepodlegości.

W dniu 10.11.2015r. dbył się uroczysty Apel z okazji 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Okolicznościowe przemówienie wygłosił dyrektor szkoły Andrzej Hencel. Następnie młodzież przedstawiła program artystyczny,były wiersze, piosenki i filmy przypominające ważniejsze fragmenty historii Polski związane z oddzyskiwaniem niepodległości.

Po uroczystym Apelu na górnym holu szkoły odbył się poczęstunek dla wszystkich uczniów ufundowany przez Radę Rodziców,pyszny chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem.

Apel przygotowała młodzież pod kierunkiem p.Sylwii Kasprzyk - Cichoń i p.Przemysława Klocka.

11 XI 2015