Akcja "Szlachetna paczka" 2015

''SZLACHETNA PACZKA''

szlachetna paczka

Samorząd Szkolny CKZiU w Złotowie przy ul. Norwida 10 włączył się w akcję „SZLACHETNA PACZKA” Przedstawiciele Samorządu wybrali rodzinę, której postanowili pomóc i przygotować świąteczną paczkę. Jest to rodzina pięcioosobowa, w której matka samotnie wychowuje czworo dzieci: trzech chłopców w wieku 15, 11 i 9 lat oraz jedną trzyletnią dziewczynkę.

Potrzeby rodziny są następujące:

I Żywność trwała: - herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach, płatki dla dzieci.

II Środki czystości i artykuły higieniczne: - proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów, pieluchy jednorazowe do 18 kg, środek na wilgoć, pasta do czyszczenia.

III Odzież i obuwie: - kurtki, spodnie, bluzy i bluzki (damskie rozm: XL; dziecięce (dla dziewczynki): 104 cm; chłopięce: rozm. XL, L i 136 cm), - obuwie zimowe (kozaki): damskie rozm. 40, dla dziewczynki – 25 i dla chłopców 43, 37/38, 33.

IV Materiały szkolne: - zeszyty, farbki, papier kolorowy, plecak, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik. V Wyposażenie mieszkania: - kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka.

VI Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: - telewizor (może być używany), odkurzacz.

VII Marzenia rodziny: - lampka nocna, lalka, koszulka firmy Patriotic, gra „Jura park”, piłka do gry w piłkę nożną. W ten szczególny czas pamiętajmy o potrzebujących! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Może masz nowe, nieużywane rzeczy w domu? Może chciałbyś kupić potrzebny rodzinie produkt? Może chciałbyś wspomóc datkiem pieniężnym naszą akcję? Zgłoś się do Samorządu Klasowego, wychowawcy albo pań odpowiedzialnych za akcję: Katarzyny Kolery – Masternak, Joanny Olszewskiej, Barbary Hensler, albo po prostu przynieś do pokoju nauczycielskiego zgromadzone rzeczy! Bo warto pomagać! Akcja trwa do 11.12.2015 r.