Technik logistyk

Języki obce: j.angielski, j.niemiecki

Poza nauczanymi przedmiotami ogólnokształcącymi, technikum łączy m. in. zagadnienia związane z :

A.30. Organizowaniem i monitorowaniem przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania

A.31. Zarządzaniem środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych

A.32. Organizacją i monitorowaniem przepływu zasobów informacji w jednostkach organizacyjnych

Absolwent technikum ma możliwości podjęcia pracy: w zakładach przemysłowych, handlowych i usługowych; firmach informatycznych i telekomunikacyjnych; firmach spedycji krajowej i międzynarodowej.