Sprzątanie Świata 2014

Sprzatanie świata

W piątek 19. września 2014 uczniowie klasy 3AC wraz z opiekunami Martą Piotrów i Adamem Zielińskim uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie świata. W słoneczny poranek punktualnie o godz 8 wyruszyliśmy na wyznaczone tereny leśne przy ulicy Kujańskiej, dalej kierowaliśmy się przez las w stronę drogi w kierunku Świętej. Wspólnie uzbieraliśmy kilkanaście worków śmieci, w większości były to butelki, puszki, papiery. Natknęliśmy się na stare dywany, kafle itd. Zakończenie całodniowej akcji odbyło się na półwyspie rybackim przy promenadzie złotowskiej, tam dla każdego uczestnika przewidziany był poczęstunek : kiełbaski z grilla oraz bułki, a także napój. W akcji tego dnia uczestniczyli przedszkolaki oraz uczniowie ze wszystkich szkół naszego miasta.