Sprzątanie cmentarza - II edycja akcji

Sprzątanie cmentarza – II edycja akcji

Św. Augustyn powiedział: Przy końcu życia będziemy rozliczani jedynie z miłości - tak na dobrą sprawę - to będzie jedyne kryterium wstępu do Królestwa Niebieskiego i jedyny warunek uczestnictwa w życiu wiecznym. Nikt nie będzie tam liczył wchodzących, nikt nie będzie zwracał uwagi na krawat, smoking czy nie wyczyszczone buty, nikomu do głowy nie przyjdzie sprawdzać paszportów, wiz i posiadanej gotówki .Nikt nie będzie pytał czy jesteś ze strefy Schoengen, czy twój paszport jest zielony, niebieski czy czerwony. Jedynym pytaniem będzie: Czy i jak kochałeś Boga i bliźniego swego?
W ostatnich dniach październikaa uczniowie klas 2W3 i 1W2 z CKZiU ul. Norwida 10 w Złotowie wraz z katechetą Tomaszem Wojciechowskim uczestniczyli w drugiej edycji akcji sprzątania cmentarza parafialnego parafii pw. Św. Rocha w Złotowie.

Dla wszystkich uczniów była to okazja do oddania szacunku wszystkim zmarłym spoczywającym na tym cmentarzu.

Sprzżatanie cmentarza MiniFoto