Pożegnanie maturzystów 2015

Pożegnanie maturzystów 2015.

W piątek 24 kwietnia 2015 odbył się uroczysty Apel, na którym wręczono świadectwa i nagrody absolwentom Technikum Elektrycznego i Technikum Elektronicznego.

Najlepszą średnią w okresie czteroletniej nauki osiągnął uczeń Technikum Elektrycznego, Mateusz Wiebskowski 4,24. Wyróżnienie za osiągnięcia sportowe otrzymali Jarosław Waldowski i Rafał Gradowski. Opiekunki samorządu szkolnego podziękowali Jędrzejowi Kanurskiemu i Pawłowi Supernat za obsługę sprzętu nagłośniającego

Klasę maturalną, których wychowawcą jest p.Krystyna Sperra, pożegnała klasa trzecia, przygotowując wesołą część artystyczną i drobny upominek dla starszych kolegów.

W imieniu absolwentów dyrekcji i nauczycielom podziękował Jakub Pająk.

zakonczenie klas czwartej 2015