Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie

wośp

ALE SIĘ DZIAŁO!!!!

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie jest jedynym i głównym organizatorem finału akcji WOŚP w naszym mieście.

W niedzielę 12 stycznia br. w całej Polsce odbył się już 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze pod hasłem:

NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Około 150 wolontariuszy ze złotowskich szkół kwestowało w naszym mieście już od wczesnych godzin porannych. Wolontariusze pochodzą z Gimnazjum nr 1, z Gimnazjum nr 2 z Zespołu Szkół Ekonomicznych, z I LO   i oczywiście z CKZiU w Złotowie.

Występy szkoły tańca TOPTOYS, spotkanie z pracownikami Powiatowego Szpitala w Złotowie, pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz rozmowa z ratownikami medycznymi towarzyszyły aukcji zorganizowanej w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej.

Sztab WOŚP w Złotowie zadeklarował kwotę 31 400 zł zebraną na rzecz Fundacji.

WIELKIE DZIĘKI!!!!