Targi Drema

WYJAZD NA TARGI DREMA DO POZNANIA.

W dniu 19 kwietnia 2013r grupa 29 uczniów ZSZ kształcących się w zawodzie stolarz zwiedzała Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi do Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA I FURNICA w Poznaniu.

W pawilonach wystawowych można było dokładnie przyjrzeć się nowoczesnym urządzeniom i narzędziom służącym do obróbki drewna, poznać nowe półfabrykaty i elementy wykończeniowe w przemyśle meblarskim. Ciekawa też była wystawa prac konkursowych pt. Wyczarowane z drewna, gdzie podziwiać można było zrobiony z drewna motocykl, zegarek, a nawet komputer.

Ciekawe ekspozycje, darmowy posiłek, torby folderów , reklam i gazet - wrażeń było mnóstwo, a zdobyte informacje pozwolą poszerzyć wiedzę zdobywaną na przedmiotach zawodowych w szkole, jak i w przyszłej pracy zawodowej.

P4190181 P4190183
P4190189

P4190201 MiniFoto

Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij