Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów.

W dniu 26 kwietnia 2013r odbył się uroczysty Apel z okazji zakończenia roku szkolnego klas czwartych technikum. Na sali zebrali się absolwenci technikum elektrycznego i elektronicznego,ich wychowawca Janusz Walicki,dyrekcja, nauczyciele i zaproszeni rodzice oraz uczniowie.

Maturzystów pożegnał przybyły na uroczystość dyrektor CKZiU Andrzej Hencel oraz wicedyrektor szkoły Dorota Mileszko. Uczniom wręczono świadectwa ukończenia szkoły, a za dobre wyniki w nauce , osiągnięcia sportowe i wyróżniającą pracę w samorządzie szkolnym uczniowie otrzymali dodatkowe nagrody. Najlepsze wyniki w nauce osiągnął Mariusz Piotrowicz.

Maturzystów tradycyjnie pożegnali uczniowie klasy trzeciej prezentując specjalnie przygotowany na tę okazję film pt.” Matura to bzdura” nakręcony z udziałem uczniów naszej szkoły. Każdy maturzysta otrzymał też od nich na pamiątkę mierniki prądu.

Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i zdania egzaminu zawodowego!

P4260247 MiniFoto

P4260268 MiniFoto