Konkurs w Jastrowiu

XV Powiatowy Przegląd Dziecięcych Zespołów Artystycznych im. Cecylii Igiel w Jastrowiu.

Dnia 15.06.2013 r. - uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie przy ul. Norwida 10 po raz pierwszy wzięli udział w XV Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Artystycznych i od razu zdobyli najwyższe miejsca w swoich kategoriach: Waldemar Borucki w kategorii solista instrumentalny – zajął II miejsce, natomiast nowo powstały zespół muzyczny w składzie: Daniel Konnek (gitara), Szczepan Jaros (gitara), Szymon Kelich (perkusja), Krystian Ciepłuch (gitara basowa) oraz wokalistki: Paulina Tumasz i Dajana Borucka –   zdobył I miejsce. Cała społeczność szkolna bardzo cieszy się ze zwycięstwa kolegów i szczerze im gratuluje.

IMG 8235 MiniFoto

IMG 8241 MiniFoto