Konkurs stolarski

W dniach 14-15.03.2013 r. odbył się XIII Międzynarodowy Konkurs Stolarski w Zespole Szkół Salezjańskich w Szczecinie. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego reprezentowali stolarze z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 przy ul. Norwida 10, a mianowicie Patryk Stramol z klasy 3w2 i Seweryn Duda z klasy 2w2 wraz z opiekunami- panią Dorotą Mileszko i panem Stefanem Kulwickim.

Konkurs polegał na wykonaniu składanego stołka wg przygotowanej przez organizatorów dokumentacji. Do prac uczestnicy wykorzystywali własne narzędzia do obróbki ręcznej.

Konkurs sprawdzał umiejętności praktyczne zdobyte podczas praktycznej nauki zawodu, zgodnie z programem nauczania dla zawodu stolarz.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział ponad 40 uczestników. Nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Stolarze mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności ponieważ wszystkie szkoły reprezentowali najlepsi uczniowie w tym zawodzie.

 

37 38
P3150133 12
45

 

Menu

Szkoła

Kierunki

Aktualności

Osiągnięcia

Galeria

Dla Uczniów

Dla Rodziców

Archiwum

Kontakt

Kontakt

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
ul. Norwida 10, Złotów 77-400
Tel.: 67 263 30 41
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

LOGOWANIE DO POCZTY e-mail