Dzień wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny.

Choć zimowa aura za oknem dnia 21 marca witaliśmy tradycyjnie w naszej szkole wiosnę.

Uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej szkoły i każda z klas brała udział w różnych zabawnych konkurencjach. Były to zarówno konkurencje sprawnościowe, jak i testy oraz dyktando propagujące zdrowe odżywianie. Zespoły klasowe degustowały i rozpoznawały rodzaje warzyw, rzeźbiły też pisanki z ziemniaka. Wszystkie konkurencje były punktowane.   Klasa czwarta technikum uzyskała najwięcej punktów i odniosła zasłużone zwycięstwo – gratulacje.

Zebranym na sali przygrywał Walicki Band i wszyscy świetnie bawili się przy znanym przeboju A ona tańczy dla mnie.

IMG 5968 MiniFotoIMG 5963 MiniFotoIMG 5948 MiniFotoIMG 5964 MiniFoto