Bieg Zawilca

Złotowski Bieg Zawilca 2013r.

W sobotę 11 maja 2013r odbył się Złotowski Bieg Zawilca, w którym udział brali zarówno uczniowie jak i nauczyciele naszej szkoły. Spośród 700 biegaczy najlepszą lokatę uzyskał nauczyciel wychowania fizycznego Jarosław Wojtasik, który był szósty na mecie. Nasi uczestnicy biegów występowali w charakterystycznych czerwonych koszulkach z logo centrum.

Ponadto szkoła przygotowała stoisko informacyjne, promujące nowe centrum i kierunki kształcenia w nim. Każda ze szkół centrum zachęcała uczestników sobotnich biegów do odwiedzenia stoiska i częstowała ich ciastem, kanapkami oraz napojami.

P5110304 MiniFoto

biegi 3