Projekty unijne 2010/2011

W roku szkolnym 2010/2011 w naszej szkole odbył się projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Moja Zawodowa Perspektywa". W ramach projektu odbędą się działania skierowane do uczniów w przedziale wiekowym od 16 do 20 roku życia, zamieszkujących teren powiatu złotowskiego.

Projekt ten objął 30 uczniów naszej szkoły i prowadzony był w następujących grupach:

1. Zajęcia komputerowe pt. "Młodzi Internauci z Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych".

2. Warsztaty językowe pt."Business English”.

3. Warsztaty językowe „Deutsch dla Młodzika".

Wszystkie zajęcia odbyły się bezpłatnie, młodzież miała również zapewnione wyżywienie i bezpłatny transport po zajęciach do domu.

Na zakończenie projektu zorganizowano uroczystą konferencję, która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Złotowie. Uczniom zostały wręczone certyfikaty uczestnictwa w projekcie.

Szkoła natomiast dzięki realizacji tego projektu, zyskała tablicę interaktywną, rzutnik i komputer.