Projekt unijny 2013

PROJEKT. „SKUTECZNY PRACOWNIK W CYFROWYM ŚWIECIE”,

projekt foto

Projekt SKUTECZNY PRACOWNIK W CYFROWYM ŚWIECIE.

W miesiącu październiku i listopadzie 2013 w naszej szkole realizowano projekt W miesiącu październiku i listopadzie w naszej szkole realizowano projekt „SKUTECZNY PRACOWNIK W CYFROWYM ŚWIECIE”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , który polegał na udziale w szkoleniach w zakresie umiejętności komputerowych. W zajęciach brali udział uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej. Otrzymali oni profesjonalne materiały szkoleniowe oraz po zaliczeniu testu uzyskali certyfikat ECCC! Najlepsze wyniki końcowego testu osiągnęła uczennica klasy 1w1 Maja Lewandowska ,która w nagrodę otrzyma tablet. Gratulujemy!