Technik elektryk
Ślusarz
Technik elektryk
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
Technik pojazdów samochodowych
Kierowca mechanik
Technik logistyk
ul. 8 Marca 5
Rolnik
Technik mechatronik
Mechanik pojazdów samochodowych
Technik elektronik
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej
2019-12-13

Dnia 13.12.2019 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Wielkopolski Kurator Oświaty, Elżbieta Leszczyńska wręczyła Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom szkół z województwa wielkopolskiego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem,    uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Z naszej szkoły szkoły stypendium to otrzymali: Paweł Rosenthal - CKZiU Złotów, ul. Norwida,

Michał Hinz - CKZiU Złotów ul. 8 Marca.

Spotkanie Klubu Szkół Cegielskiego.
2019-11-29

29 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Komunikacji w Poznaniu odbyło się coroczne spotkanie Klubu Szkół Cegielskiego.
W pierwszej części spotkania, przy kawie i pączku, omówiono działalność szkół im. Hipolita Cegielskiego w roku szkolnym 2018/2019. Następnie gospodarz spotkania przedstawił propozycję działań na przyszłość. Pracę Towarzystwa Hipolita Cegielskiego omówił obecny na spotkaniu Pan Dominik Górny, członek zarządu towarzystwa.
Następnie wszystkie delegacje udały się pod pomnik naszego patrona, gdzie złożono wiązanki kwiatów. Ostatnim punktem spotkania było zapalenie zniczy na Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan, gdzie znajduje się symboliczny grób Hipolita Cegielskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 technik logistyk:
Nicola Bieńkowska, Adrianna Grzywna i Jakub Łobodziński, dla których była to cenna lekcja patriotyzmu.

Pożegnanie śp. Bożeny Paluszkiewicz
2019-10-22

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani Bożeny Paluszkiewicz

nauczycielki naszej szkoły

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci !

Wizyta delegacji z Białorusi
2019-09-26

20 września w CKZIU gościliśmy delegację z miasta Nieśwież w Białorusi.  Goście zapoznali się z naszym systemem nauczania i zwiedzili szkołę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
2019-09-02

W dniu 2 września 2019 r. odbyły się  uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wzbogacone o trzy ważne wydarzenia : prezentację hymnu szkoły „W Centrum Mądrości Życia”, skomponował go i premierowo wraz z Anną Hetmańską zaśpiewał  Dominik Górny – sekretarz Zarządu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Drugim ważnym momentem uroczystości było wręczenie statuetki Ignacego Paderewskiego, którą na ręce dyrektora szkoły złożył Dominik Górny w towarzystwie Marka Nowaka - członka Zarządu Prezydium Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu i ambasadora tego Towarzystwa Andrzeja Fromberga. Kolejnym ważnym wydarzeniem podczas akademii było przekazanie w  opiekę szkole sztandaru Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Złotowie.

W tych uroczystościach udział wzięli zaproszeni do szkoły goście m.in. deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji Adam Szejnfeld, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henryk Szopiński, Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć, Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka oraz radni powiatowi: Ryszard Król, Daniel Sztych, Leszek Kępiński i Stanisław Pikulik, a także mecenas Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy