Ślusarz
Technik elektryk
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
Technik pojazdów samochodowych
Kierowca mechanik
Technik logistyk
ul. 8 Marca 5
Rolnik
Technik mechatronik
Mechanik pojazdów samochodowych
Technik elektronik
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Spotkanie Klubu Szkół Cegielskiego.
2019-11-29

29 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Komunikacji w Poznaniu odbyło się coroczne spotkanie Klubu Szkół Cegielskiego.
W pierwszej części spotkania, przy kawie i pączku, omówiono działalność szkół im. Hipolita Cegielskiego w roku szkolnym 2018/2019. Następnie gospodarz spotkania przedstawił propozycję działań na przyszłość. Pracę Towarzystwa Hipolita Cegielskiego omówił obecny na spotkaniu Pan Dominik Górny, członek zarządu towarzystwa.
Następnie wszystkie delegacje udały się pod pomnik naszego patrona, gdzie złożono wiązanki kwiatów. Ostatnim punktem spotkania było zapalenie zniczy na Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan, gdzie znajduje się symboliczny grób Hipolita Cegielskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 technik logistyk:
Nicola Bieńkowska, Adrianna Grzywna i Jakub Łobodziński, dla których była to cenna lekcja patriotyzmu.

Pożegnanie śp. Bożeny Paluszkiewicz
2019-10-22

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani Bożeny Paluszkiewicz

nauczycielki naszej szkoły

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci !

Wizyta delegacji z Białorusi
2019-09-26

20 września w CKZIU gościliśmy delegację z miasta Nieśwież w Białorusi.  Goście zapoznali się z naszym systemem nauczania i zwiedzili szkołę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
2019-09-02

W dniu 2 września 2019 r. odbyły się  uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wzbogacone o trzy ważne wydarzenia : prezentację hymnu szkoły „W Centrum Mądrości Życia”, skomponował go i premierowo wraz z Anną Hetmańską zaśpiewał  Dominik Górny – sekretarz Zarządu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Drugim ważnym momentem uroczystości było wręczenie statuetki Ignacego Paderewskiego, którą na ręce dyrektora szkoły złożył Dominik Górny w towarzystwie Marka Nowaka - członka Zarządu Prezydium Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu i ambasadora tego Towarzystwa Andrzeja Fromberga. Kolejnym ważnym wydarzeniem podczas akademii było przekazanie w  opiekę szkole sztandaru Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Złotowie.

W tych uroczystościach udział wzięli zaproszeni do szkoły goście m.in. deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji Adam Szejnfeld, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henryk Szopiński, Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć, Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka oraz radni powiatowi: Ryszard Król, Daniel Sztych, Leszek Kępiński i Stanisław Pikulik, a także mecenas Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

Nagrody Starosty Złotowskiego dla najlepszych absolwentów
2019-06-25

W dniu 25 czerwca podczas  X sesja Rady Powiatu Złotowskiego odbyło się wręczenie nagród Starosty Złotowskiego dla najlepszych absolwentów szkół prowadzonych przez Powiat Złotowski oraz ich rodziców.

Z naszego Centrum wyróżnieni zostali

- Bartłomiej Lis (średnia ocen 4,86) i Danuta Szopieraj (średnia ocen 4,77)

Ponadto Nadia Gałła została nagrodzona za wybitne osiągnięcia, jest ona finalistką Olimpiady Logistycznej.

Gratulacje!

Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy